Usługi i rozwiązania Blue Brain

MPS
USŁUGI DRUKOWANIA

Usługi drukowania, świadczone w formie outsourcingu środowiska druku firmowego, realizowane jako elastyczny kontrakt w zakresie czasu jak i samego przedmiotu umowy.

ZARZĄDZANIE
ZADANIAMI DRUKOWANIA

WYDRUK PODĄŻAJĄCY
Zarządzanie zadaniami wydruku zgodnego z polityką bezpieczeństwa firmy oraz regulacjami RODO. Najczęściej stanowi element usług drukowania MPS.

URZĄDZENIA
W PROJEKTACH

Współpracujemy z wiodącymi producentami urządzeń drukujących i skanujących, a decyzja o ich wyborze uzależniona jest od potrzeb klienta. Urządzenia integrujemy z naszymi rozwiązaniami i usługami, jednak priorytetem jest bezpieczeństwo i ergonomia obsługi przez użytkownika.

ZARZĄDZANIE
DOKUMENTAMI ELEKTRONICZNYMI

Dokument w formie elektronicznej daje największe możliwości w zakresie optymalizacji pracy firmy. Jeśli posiadasz dokumenty drukowane, możemy zbudować dla Ciebie system digitalizacji dokumentów.

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISKA DRUKU

PrinterAuditor umożliwia projektowanie wysokowydajnych i oszczędnych przestrzeni pracy biurowej, w pełni dostosowanych do indywidualnych wymagań dzisiejszych przedsiębiorstw.

Drukowanie w chmurze
hybrydowe

Dla organizacji, które przeniosły już podstawowe aplikacje i infrastrukturę IT do chmury, kolejnym naturalnym krokiem jest włączenie druku do swojego portfolio oprogramowania jako usługi (SaaS).